Nový katalóg
2013. September 27.
Farebná strana A4 za 0,25€
2013. October 7.

3D Obrazy rezané do dreva

Súčasný vývoj techniky umožňuje tlač fotografií na rôzne materiály, ale vyryť  priestorovo –teda  vo formáte 3D  do dreva nerobí každý printer.
Práve preto, do portfólia našej firmy sme zahrnuli aj vývoj tejto unikátnej techniky, spájajúcu tradičné línie umeleckého tesárstva s presnosťou modernej laserovej tlače. Hlavným motívom pre využitie tzv. trojrozmernej drevotlače sme zvolili tradične pôvabné pohľady mesta Komárna.  Samozrejme vieme vytvoriť aj pre iné obce a mestá podľa záujmu.
Umenie, aj keď obrazy nie sú ručne vyrezane. Na takú mimoriadne podrobnú prácu ľudská ruka nie je schopná.
Najprv si vytvoríme digitálnu fotografiu, ktorá bude ďalej spracovaná a upravená tak, aby to bolo možné zadať do programu gravírovacieho, a následne do laserového prístroje. Niekoľkodňový proces končí pridaním kontúrov, vďaka čomu obraz oživý. Nepoužívame žiadne farbiva, len prírodné vlastnosti dreva a samozrejme najnovšie výdobytky techniky.

Vytvorené obrazy naraz prezentujú prírodné teplo dreva, ojedinelosť fotografie a pokrok techniky. Sú exkluzívne darčeky pre každého a môžu byť aj osobným venovaním podľa potreby.

Comments are closed.